Hikayemiz

Adas Masa & Sandalye 1971 yılında ev eşyası imal etmek üzere kurulmuştur. Firmamız 53 yıldır kalitesi ve sağlıklı ürün garantisi ile yurtiçi ve yurtdışında kendisini kanıtlamış, firma ve kullanıcılarının güvenini kazanmıştır.

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 15.000 m2’lik tesisimizde ağaç, demir, nikelaj, boya, döşeme ve pazarlama departmanlarını kendi bünyesinde tek çatı altında toplayarak dışarıya bağımlılığı ortadan kaldırmıştır.

Tasarımı, kendini ifade etmek için bir araç olarak gören Adas Sandalye, modern yaklaşımı ile özgün, güçlü bir tasarım dili oluşturmaktadır. Çağdaş ve Retro yaklaşımları, modern bir çiziği de yorumlayan Adas Sandalye, işine tutkuyla bağlı tasarımcıları sayesinde yeni stil öyküleri yaratmaya devam etmektedir.

Screenshot

Vizyon & Misyon

Ulusal bir marka haline gelmiş olan Adas markasını uluslararası pazarlarda da kaliteli bir marka haline getirmektir.

Misyonumuz; Üst sınıf kalitedeki ürünlerimizi ekonomik üreterek siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmak ve %100 memnuniyetinizi elde etmektir.

Kalite Politikası

Firma politikamız ise, teknolojimizi sürekli değişen ve gelişen dünya standartlarına ayak uydurarak, sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizle de daima en yenilikçi, en hızlı ve bizim için en önemlisi, bilhassa en güvenilir olmaktır.

İhracat